Xml Bayilik ve Dropshipping

ONLINE / XML BAYİLİK NEDİR? 


Online bayilik ya da xml bayilik, kendi internet siteniz ya da aracı sitelerde bulunan (gittigidiyor.com, n11.com vb.) mağazalarınız üzerinden stok bağlamanıza gerek kalmadan sürekli satış yapabileceğiniz bir sistemdir.


NASIL BAYİ OLABİLİRİM?


Javros.com'un sağladığı stok ve toptan fiyata alışveriş imkanlarından yararlanmanız için önce siteye üye olmanız, ardından bayi olmak istediğinizi bize bildirmeniz gerekmektedir. Ardından size gönderilen sözleşmeyi eksiksiz doldurmanız ve bayi olarak onay almanız gerekmektedir.

 

Telefon:  0 (212) 909 34 02

E-posta: bayilik@javros.comBayiliğiniz onaylandıktan sonra sisteme bayi girişi yaptığınız an söz konusu ürün/ürünlerin, toptan fiyatı/fiyatlarına erişim izniniz olacak. Bununla birlikte kendi siteniz üzerinden belirlediğiniz bir fiyat üzerinden satış yapıp javros.com'dan aynı ürünü toptan fiyatıyla sipariş edebileceksiniz.


ONLINE / XML BAYİLİK AVANTAJLARI

1- 1 adet bile stok bulundurmadan satış yapabilir, bu sayede bütçenizi farklı amaçlar için yönetebilirsiniz.

2- Ürünlerin fotoğraf çekimleri için zaman, emek ve para harcamazsınız. javros.com kendi sitesinde bulundurduğu bütün ürünlerin fotoğraflarını kendi bünyesinde profesyonel olarak çeker ve sisteme öyle giriş yapar.

3- Sürekli yeni modelleri takip etmek için zaman harcamaz, çaba sarfetmez ve bu iş için yeni istihdam sağlamak zorunda kalmazsınız. En yeni modellerin takibini javros.com sizin için araştırır, en kısa sürede sisteme giriş yapar.

4- Javros.com stok miktarını her zaman en uygun seviyede tutar. Stoğu azalan/biten ürünlerin stokları en kısa sürede sisteme tekrar girer ve online bayiler bahsi geçen ürüne sipariş vermeye devam eder. (Stok hakkında detaylar için 'Online Bayilik ve Çalışma Koşulları'na bakınız.)

5- Hızlı kargo sistemiyle müşteri kaçırma riskini en aza indirirsiniz. Javros.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişler stok durumuna göre gönderiminde değişkenlik göstermektedir, genelde 1 ile 5 gün arasında değişkenlik göstermektedir. Altın ağırlıklı ürünlerin üretimi 7-10 gün arasında sürmektedir. Sipariş vermeden önce bilgi alınız. 


ONLINE / XML BAYİLİK ve ÇALIŞMA KOŞULLARI 

1. Javros.com'dan toptan ürün satın alabilmeniz için vergi mükellefi olma zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Fakat vergi mükellefi olmayan kullanıcılarımızın ilk girişlerinde 2500 TL gibi toplu bir alışveriş ile başlamaları gerekmektedir.

2. Yukarıdaki şartları yerine getirmiş her gerçek veya tüzel kişiler siteye üye olmalı ve bayi olmak istediklerini bize bildirmelidirler. Yapılacak incelemeler doğrultusunda şartların uygun görülmesi halinde bayiliğiniz onaylanır. Sonrasında formda belirtiğiniz giriş bilgileri ile bayi portalımıza giriş yapabilirsiniz.

3. Kargo takip bilgileri, yeni ürün, kampanya veya özel bildirimleri alabilmeniz için geçerli ve sık kullandığınız e-posta bilgileri ile başvuru yapmanızı öneririz.

4. XML bayilik linki servisimizden yararlanabilmeniz için yukarıdaki tüm şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. XML bayilik linki bilgileri tarafınıza e-posta yoluyla gönderilecektir.

5. Siparişlerinizi internet sitemiz üzerinden bayi girişi yaparak verebilirsiniz.

6. Ekstra fotoğraf maliyetiniz, ürün girmekte zaman kaybetme gibi durumlarınız bulunmamaktadır. Bayimiz olduğunuzda verilen XML servisi ile ürünlerin fotoğraflarını ve bilgilerini ücretsiz bir şekilde sitenize çekmiş olacaksınız. İnstagramda yapılan paylaşımlarımızı da görseli birebir paylaştığınız taktirde paylaşmanız uygun görülecektir.
Vermiş olduğunuz siparişlerden bayimiz olduğunuzda oluşacak %5 tir. 

7. Siparişinize ait ödemeleri sitemizden Kredi Kartı ve Havale/EFT olarak yapabilirsiniz.


8. Kargolar Ücretsizdir.

9. Javros.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişler stok durumuna göre gönderiminde değişkenlik göstermektedir, genelde 1 ile 5 gün arasında değişkenlik göstermektedir. Altın ağırlıklı ürünlerin üretimi 7-10 gün arasında sürmektedir. Sipariş vermeden önce bilgi alınız.

10. Siparişlerinize ait kargo takip bilgileri gönderim sonrasında sipariş detayınıza işlenir. "Siparişlerim" sayfasından bu bilgileri görüntüleyebilirsiniz.Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Telefon: 0 (212) 909 34 02

E-Posta: bayilik@javros.com

İletişim Bilgileri

0212 909 34 02
1